Dnes vám řekneme něco o blížencích. Toto znamení mají lidé narození mezi 22. 5. až 21. 6. Jejich oblíbený den je středa, mají rádi žlutou barvu, jejich oblíbený element je vzduch. Nejvíce si rozumí se lvy, váhami, střelci a vodnáři.

Dozvíte se jejich silné a slabé stránky, jací jsou ve vztazích, jako rodiče či jako děti. Zjistíte, jak jsou na tom s láskou a kariérou. Ke konci galerie jsou sepsané jejich pozitivní i negativní vlastnosti. Tak pojďte do toho a projděte si celou galerii, jsou to dost zajímavé věci.

Co na to říkáte? Napište nám do komentářů a pokud vás článek zaujal, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli na sociálních sítích.

Silné stránky

Blíženci jsou jedinci temperamentní, rychlí, přizpůsobiví a velmi inteligentní. Mají skvělý smysl pro humor a jsou výřeční. Rádi hledají nové přátele a navštěvují všemožná místa. Vyhledávají dobrodružství. Nosí v sobě silné charisma a na první pohled vypadají bezstarostně.

Slabé stránky

Často vedou sami v sobě spory. Nedokážou stát dlouho na jednom místě, někdy proto na okolí působí povrchně. Zajímají se vždy jen o sebe a až poté o problémy svého okolí, přátel či rodiny.

Pokračujte dále pod obrázkem.