Když se řekne ledvinka, možná si představíte staršího muže v kraťasech a tričku, který má tuto malou taštičku připnutou kolem pasu. Jenže časy se mění a ledvinky zažívají svůj velký comeback. V současnosti se z nich opět stává velmi žádaný dámský doplněk, který hravě konkuruje i dámským kabelkám. Jak tedy ledvinky nosit, aby nám co nejvíc slušely?

S ledvinkou si už neutrhnete žádný trapas: Její nošení je in

Pokud sledujete aktuální trendy, jistě jste si všimla toho, že ledvinky jsou zase zpátky v módě. Tyto velmi praktické taštičky dokážou být navíc i stylové, zvlášť když je dokážete dobře zkombinovat se svým celkovým outfitem.

Jak je ale nosit, abyste s ledvinkou nevypadala jako ze začátku 90. let? Jestli máte z dob svého dětství schovanou ve skříni její sportovnější verzi, tak ji tam raději zase nechte. V současnosti se nosí ledvinky, které jsou elegantnější a ženštější.

Nejlepší bude, když sáhnete po dámské ledvince vyrobené z koženky nebo kůže. Slušet vám bude zvlášť v neutrálních barvách. Na celé čáře zde přitom vyhrává černá. Pokud přemýšlíte, jak tento trendy dámský doplněk nosit, máte celou řadu možností.

Pokračujte na další straně.