Není všechno zlato, co se třpytí. S tím v případě Instagramu souhlasí švýcarská bloggerka Kim Tschoppová. Příspěvky na této sociální síti jsou podle ní pouhým pozlátkem. Aby ukázala, že nikdo není dokonalý, srovnává nastylované fotky s realitou. Máte-li mindráky z instagramových celebrit, určitě si prohlédněte její profil. Pochopíte celou pravdu.

Většina instagramových hvězd chce docílit toho, aby si jejich fanoušci mysleli, že vedou naprosto dokonalý život. Pyšní se bezchybným make-upem, nastylovanými fotkami káv a labužnických jídel a také dokonalými selfíčky z exotických destinací. Jenže, kde je pravda? Švýcarská bloggerka Kim Tschoppová říká, že rozhodně někde jinde.

Proto si na Instagramu založila profil The truth is not pretty, kde ostatním lidem vtipně ukazuje skutečný život bez zbytečného přikrášlování. I díky ní a jejího jedinečného smyslu pro humor začínají lidé chápat, že Instagram nemusí zobrazovat realitu takovou, jaká skutečně je.

Pokud se chcete pořádně zasmát a zároveň pochopit, jak to na Instagramu chodí, určitě si prohlédněte Kiminy příspěvky. S nadhledem a vtipem vám ukáže dokonalé instagramovové fotky, které srovnává s velmi nedokonalou skutečností. Tato bloggerka nemá problém ani s tím udělat srandu sama ze sebe.

Pokračujte na další straně.