Dnešní ženy podléhají módě hladkého těla. Své tělo holí skoro všude, i tam dole. I když je holení, či neholení intimních partií otázkou komfortu, často se mylně domníváme, že jde také o vysoce hygienickou záležitost. Je jen naše věc, zda si svůj klín holíme do hladka, nebo jej necháváte na přírodno. Jaké jsou ale hlavní důvody pro odložení holítka?

Chloupky v intimních partiích? Příroda je ženám nenechala pro nic za nic

Ženy si vyprávějí barvité historky z návštěvy kadeřnictví. O úpravě svého klínu vesměs raději pomlčí, a to i před kamarádkami. Jde přeci jenom o velmi osobní záležitost, která má stále nádech studu. Většina žen se však řídí dnešním módním trendem holení do hladka, a to ideálně jednou týdně. Jiné ženy své chloupky alespoň zastřihují a nakonec menšina svůj klín nechává, jak jej příroda stvořila.

Nikdo vám neřekne, jaká úprava intimních partií je ta správná. Záleží, v čem se vy sama cítíte nejlíp a samozřejmě, co se líbí i vašemu partnerovi. V každém případě byste měla vědět, že chloupky v intimních partiích nemáme jen tak. Příroda je přeci jenom ženám ponechala z nějakých důvodů. Co se tedy stane, když na nějaký čas odložíte holítko, a necháte si svůj klín zarůst?

 

Pokračujte na další straně.