Cibulová šťáva skvěle působí proti kašli a zkracuje průběh chřipky či nachlazení. Jenže koho z nás by napadlo si ji pravidelně dávat také do vlasů? Šťáva z cibule však na vlasy působí přímo blahodárně. Snižuje jejich vypadávání a podporuje jejich růst. Jakým způsobem byste tedy měla cibulovou šťávu používat, abyste získala vysněnou dlouhou hřívu?

Obyčejná cibulová šťáva vám vypěstuje dlouhé a husté vlasy

Pokud se rozhodnete, že si necháte narůst dlouhé vlasy, většinou to bývá běh na dlouhou trať. I když si někdy říkáte, že to vzdáte, buďte trpělivá a zkuste svým vlasům pomoci všemi možnými prostředky. A to od úpravy stravování až po potravinové doplňky.

Při cestě za vysněnou hřívou vám pomůže také obyčejná cibulová šťáva, kterou z cibule získáte pomocí odšťavňovače. Kousky cibule také zkuste úplně najemno rozmixovat v mixéru a poté tuto směs přeceďte přes sítko s malými otvory. Získanou cibulovou šťávu na své vlasy a pokožku hlavy aplikujte ideálně dvakrát až třikrát týdně. Odměnou vám budou hustší a delší vlasy, které vám navíc budou minimálně vypadávat.

Pokračujte na další straně.