Zapomeňte na každodenní pojídání jablek, které se staly fenoménem zdravého životního stylu a zařaďte do jídelníčku avokádo, které je plné vitamínů. Ty zabezpečí výborný chod vašeho organismu a díky tomu se budete cítit lépe než kdy předtím. S touto superpotravinou preventivně dodáváte tělu potřebné živiny a chráníte svoje zdraví!

Avokádo je velmi specifickým a jedinečným druhem ovoce, které se od jiných dost výrazně odlišuje. Zatímco ostatní druhy ovoce obsahují převážně sacharidy, avokádo je bohaté převážně na zdravé tuky. Má v sobě také několik živin, které je dnes v jiných potravinách těžké najít. Existují i ​​mnohé studie, které dokazují zdravotní přínos avokáda ve formě prevence, ale i při léčbě specifických onemocnění. Mezi jeho nejvýraznější přínosy, které člověk na sobě zpozoruje poměrně rychle poté, co ho začne pravidelně konzumovat, patří následující:

1) Doplnění chybějících vitamínů a minerálů

Avokádo je nejen chutné, ale i velmi výživné. Obsahuje až 20 pro lidské tělo nezbytných vitamínů a minerálů - vitamin K, vitamin C, vitamín B5, kyselinu listovou, draslík, vitamin E, vitamin B6, hořčík, měď, železo, mangan, zinek, fosfor.

Pokračujte na další straně.