Všechny ženy bez rozdílu věku, vzdělání nebo společenského postavení mají rády módní doplňky. Ať už se jedná o prsteny, řetízky, korálky, hodinky nebo náušnice. A právě výběr náušnic vám prozradí, jakou povahu ve skutečnosti máte.

Prohlédněte si tuto šestici náušnic a vyberte si ty, které se vám nejvíce líbí. Pokud se nemůžete rozhodnout pro jedny, klidně zvolte větší počet a seřaďte je podle toho, které vás nejvíce zaujaly. Následně odhalte, které vaše povahové rysy převládají a které jsou naopak slabší.

Náušnice č. 1

Vaši ženskost nikdo nepřehlédne. Jste vždy upravená, nalíčená a hezky oblečená. Dbáte o svůj zevnějšek a vždy se snažíte ve svém rodinném rozpočtu nezapomínat na sebe. Vaše rodina je pro vás sice na prvním místě ale raději ušetříte třeba na jídle, než sama na sobě. Přednos dáváte svému muži, kterého si velmi vážíte, milujete i své děti ale manžel je na prvním místě.

Je sice velmi pěkné, že pečujete o svůj vzhled a manžela, ale děti vás také velmi potřebují a zaslouží si stejnou pozornost a lásku jako váš partner - ony jsou to nejlepší z vás obou.

Pokračujte na další straně.