Jihokorejské ženy jsou proslulé jasnou, hebkou a mladistvě vypadající pokožkou obličeje, a to v každém věku. Vděčí za to nejen svým genům, nebo případně plastické chirurgii, ale především důkladné péči o pleť. Korejky si zkrátka zakládají na beauty rituálech i kvalitní kosmetice. Poznejte jejich triky k dokonalé kráse i vy!

Deset korejských kroků ke krásné pleti

Na vrcholu kosmetické módní vlny byste v tuto chvíli našli ženy z Jižní Koreje. A má to svůj důvod: Korejky působí velmi mladistvým dojmem bez ohledu na věk, a to hlavně díky bezchybně krásné pokožce. Dalo by se říct, že tyto ženy vynalezly doslova elixír mládí, který spočívá v precizní každodenní péči o pleť.

Přístupem Jihokorejek ke svému tělu se můžete samozřejmě inspirovat také vy. Co se týče jejich každodenní péče o pleť, vyzkoušejte následující večerní rituál, který zahrnuje celkem deset základních kroků. Jde konkrétně o vrstvení deseti speciálních kosmetických produktů ve správném pořadí, které Korejky praktikují každý večer. Že jde o velmi zdlouhavý rituál? Vyzkoušejte jej a uvidíte, že výsledek stojí rozhodně za to!

Pokračujte na další straně.