Vánoční cukroví, bramborový salát se smaženým kaprem, obložené chlebíčky, poctivý vaječný likér a spousta dalších dobrot. Náš žaludek dostal přes vánoční svátky pořádně zabrat a kdekoho z nás teď trápí nafouklé břicho. Tento nepříjemný pocit dokáže být pěkně bolestivý a je navíc spojen s nadýmáním a plynatostí. Jak se jej tedy zbavit?

Hlavní viník nafouklého břicha: Složení jídelníčku

Možná, že si každý rok říkáte, že se tentokrát budete brzdit a o Vánocích se rozhodně nestanete otroky konzumu. Ale když vidíte to drobné a voňavé cukroví, které napekla vaše maminka nebo babička, prostě se neudržíte. Ovšem ten výsledek! Po svátcích si stoupnete na váhu, ručička vám ukáže zas o něco víc a zpod oblečení se vám dere nafouknuté bříško...

Pocit nafouklého břicha není po svátcích vůbec příjemný. Nafouklé břicho, které je spojeno s nadýmáním a plynatostí, je totiž na omak pěkně tvrdé a pořádně bolestivé. Je jasné, že hlavním viníkem je v tomto případě složení vánočního jídelníčku. Nechcete mít stále břicho jako balon? Vyzkoušejte následující rady, díky kterým se nafouklého břicha zbavíte co nejdřív!

Pokračujte na další straně.