Důkazů o tom, jak zákeřní a zlí lidé se mezi námi skrývají, se nám dostává denně. Jenže nejhorší, čeho se člověk může dopustit, je krutost na nevinném dítěti. My vám dnes představíme příběh holčičky jménem Danielle, která neznala vůbec nic, jen jednu malou místnost, ve které roky žila.

Vše začalo 13. července v roce 2005 v USA ve městě Plant City. Tato událost zaplnila všechny novinové titulky a pobouřila snad všechny občany. V dopoledních hodinách se ozval telefonát na tísňovou linku, který měl oznámit, že v jednom zchátralém domě je každý den v okně viděna bledá a velmi smutná dívka, kterou sousedé nikdy neviděli venku. Poté byla na toto místo vyslána policejní hlídka, aby ověřila, zda je všechno v pořádku. Na trojici policistů, kteří byli na místo posláni, již čekala zástupkyně sociálního úřadu, se kterou se vydali do onoho příbytku, ve kterém měla dívka být.

Po otevření domu na ně však čekalo něco neuvěřitelného. Bytem se linul smrad kočičích, psích a nejspíš i lidských výkalů. Všude okolo byly zatuchlé a plesnivé zdi, místo oken byly přidělány kartony a po zemi lezli šváby, kteří vylízali i z lednice, kde mělo být jídlo. Mezi vší tou špínou a nepořádkem seděla žena v županu a chtěla od policistů vysvětlení, proč vnikli do jejího bytu. Dalšími obyvateli tohoto byli ještě dva její dospělí synové, jenže policisté se zajímali jen o dívku. Tu po chvíli našli v místnosti, co býval nejspíš kumbál nebo špajz.

Pokračujte na další straně.