Nedávno přišla moje kamarádka celá nešťastná s tím, že má asi halucinace, protože na svých hodinkách neustále vidí čas 11:11, tak mi to nedalo a zjišťovala jsem, co to může znamenat. Pokud i vy míváte tato vidění, přečtěte si, co se za tím skrývá.

Zní to jako něco ze světa nadpřirozena a působení tajemných sil. Když jsem ale pátrala dál, zjistila jsem, že moje kamarádka není zdaleka jediná, která má tato zvláštní vidění. Všichni se shodli, že čas 11:11 vidí pouze tehdy, když jsou šťastní a v psychické pohodě.

Jak je to tedy s časem 11 hodin a 11 minut?

Podle numerologie, vzhledem k tomu, kolik lidí mívá stejná vidění, to jsou údajně určitá znamení, která nám vysílají andělé nebo dokonce samotný Bůh. Rozhodnutí, kdo k vám prostřednictvím času hovoří, nechám na vás. Záleží, komu jste více nakloněni a v čí existenci více věříte nebo koho si dovedete představit, že mu budete naslouchat.

Čas 11:11 je jedním z nejčastějších vidění a pro vás to také znamená, že jdete správnou cestou k dosažení svých cílů a životní spokojenosti. Snažte se být pokorní a hlavně jděte příkladem svému okolí, pomáhejte druhým, třeba jenom radou, dobrým slovem či úsměvem.

Pokračujte na další straně.