Říká se, že oči jsou oknem do lidské duše. Dáte nám ovšem za pravdu, že i z rukou se toho dá o člověku leccos vyčíst a mnohdy právě naše prsty odhalí tolik věcí, nad kterými nám zůstává rozum stát. Každý z našich prstů je spojený s určitým typem energie a my se dnes podíváme hlouběji na to, co o vašem partnerovi dokáže vypovědět jeho malíček.

A proč právě malíček? Malíček je spojen s Merkurem neboli Bohem komunikace, a jak jistě všichni víme, vztah bez komunikace není vztahem. Pojďme se tedy společně podívat na tento jednoduchý test, který poodhalí, jaký váš partner, co se týče komunikace a lásky, je!

Malý malíček

Pokud špička malíčku nedosahuje do výšky horního kloubu prsteníčku, znamená to, že máte ve svém životě člověka, který je neskutečně vnímavý a emocionálně založený. Je to rozený snílek s nekonečně velkou fantazií. Jeho jedinou slabinou je to, že své emoce i myšlenky nedokáže dát najevo tak, jak by sám chtěl. Mnohdy se může zdát, že se drží v ústraní a ono tomu možná tak i je, nerad totiž bývá středem pozornosti.

Pravděpodobně jste to vy, která musela udělat první krok, ačkoliv jste moc dobře věděla, že se partnerovi delší dobu již líbíte. Pokud jste ve vztahu teprve na začátku a kvůli tomuto chování ještě přesně nevíte, co si o svém milém myslet, zkuste otevřeněji komunikovat třeba přes SMS zprávy a uvidíte, že se vám bude rázem zdát mnohem přístupnější.

Pokračujte na další straně.