Jsou na světě ženy, které své těhotenství tají a po domácím porodu se v lepším případě rozhodnou své dítě odložit někam, kde jej někdo najde, například do babyboxu. Bohužel následující příběh je však o matce, která svému dítěti dát šanci přežít nechtěla.

Když obyvatelé jednoho z domů v čínském městě Jinhua slyšeli pláč miminka, který vycházel z odpadního potrubí v suterénu domu, okamžitě zavolali policii. Ta se společně s hasiči snažila co nejrychleji zjistit, kde plačící dítě je.

Záchranné akci klidně, bez známek jakýchkoliv emocí, přihlížela také matka miminka, 22 letá žena, která své těhotenství tajila a jak později u výslechu přiznala, nejprve si dítě chtěla nechat, ale později si to rozmyslela, protože neměla dostatek finančních prostředků. Nevěděla, jak by dítě uživila a také jak by se o něj postarala. Když doma porodila živého a zdravého chlapečka, tak se ho zbavila tím, že ho spláchla do záchodu. Toaletu poté umyla a klidně odpočívala. Policisté u ní v bytě našli několik hraček a oblečení pro miminko.

Pokračujte na další straně.