Vánoce se neúprosně blíží a vy si také lámete hlavu nad tím, čím letos potěšit všechny vaše nejbližší? Snad vám při rozhodování pomůže tento horoskop, který vám napoví, co vybrat a hlavně, čím určitě udělat radost.

Nezapomínejte hlavně na to, že je potřeba vybírat s rozmyslem a srdcem. Vy sami nejlépe víte, čím potěšíte a okouzlíte. Ať už dárek sami vyrobíte nebo koupíte, věřte, že největší potěšení je dárky darovat a vidět v očích obdarovaných neskrývanou radost. Tak tady je několik rad a nápadů podle znamení zvěrokruhu.

Beran

Berani jsou ve své podstatě velmi aktivní stvoření, které neustále musí být v pohybu, proto jistě nepohrdnou nějakým oblečením, sportovním vybavením nebo dárkovou poukázkou třeba do fitka. Oblíbená barva Beranů je červená, tak se při výběru snažte vybírat odstíny šarlatu, třeba svetřík, kravatu, rtěnku nebo boty a kabelku.

Radost svému miláčkovi jistě uděláte také tím, že mu koupíte třeba lístky na koncert jeho oblíbeného interpreta, kterého vy zrovna moc nemusíte a půjdete s ním, nebo navštívíte kino a zpříjemníte si tak čas mezi svátky.

Pokračujte na další straně.