Když bylo Tamaře Romanovičové z Běloruska 19 let, vdala se za svého přítele a dokonce s ním čekala i miminko. Všechno se zdálo být jako v pohádce, manžel pracoval jako řidič trolejbusu a Tamara se starala o jejich dcerku Olgu. Jenže během pár měsíců se vše změnilo k nepoznání…

Tamara se svým manželem začali holdovat alkoholu i v přítomnosti teprve roční Olgy. Hádky byly na denním pořádku a při jedné takové roztržce se Tamara rozhodla, že od svého manžela i s dcerou odejde. V opojení alkoholu vzala malou Olgu a procházela se s ní po městě, až přišla k nádraží, kde jí oslovila neznámá žena, která jí nabídla práci v Kišiněvu, což je hlavní město Moldavska.

Tamara souhlasila a s touto ženou i Olgou do Moldavska odjela. Jenže jak se později ukázalo, nic z toho, co jí žena slíbila, nebyla pravda. Tamara místo slibované práce musela žebrat, jenže plán této neznámé ženy byl mnohem promyšlenější. Když Tamara odešla do obchodu koupit cigarety, žena mezitím 4letou Olgu unesla a prodala ji do romské rodiny za zlaté náušnice.

Pokračujte na další straně.