Hlavní postavy našeho příběhu se ve svých osmnácti letech zasnoubily, svou lásku zpečetily prstenem, a dokonce se jim za dva roky narodilo miminko. Ovšem i po tak dlouhé době stále nebyli svoji, i když po svatbě velmi toužili.

Svatební den má být tím nejkrásnějším ze všech, a tak se není čemu divit, když si nevěsta začne vymýšlet někdy až nereálné věci, na které je potřeba hromada peněz. To byl i případ tohoto páru. A tak snoubenci začali společně šetřit a podařilo se jim nastřádat 15 000 dolarů, jenže to bylo pořád málo. Chtěli totiž dát na radu kartářky, která jim řekla, že by svůj obřad měli uskutečnit na ostrově Aruba v Karibském moři. Jenže uspořádat svatbu a ještě k tomu na ostrově, to vyžadovalo mnohem víc peněz.

A právě proto se nastávající nevěsta rozhodla požádat své svatební hosty, aby jim každý z nich zaplatil 1 500 dolarů, vždyť jde o pomoc přátelům. Jak se dalo předpokládat, pouze osm hostů s tímto požadavkem souhlasilo. A to byla zpráva, kterou nevěsta naprosto nečekala.

Její snoubenec se snažil celou situaci vyřešit a navrhl levnější variantu – svatbu v Las Vegas. Ovšem netušil, že tím pokazí ještě víc, než co se pokazilo do teď. K celé situaci se jen pár dnů před svatbou vyjádřila nevěsta.

Pokračujte na další straně.